Styczeń, 2012

Żywieckie Gody 2012 Góralski Karnawał czyli góralskie święto w Beskidach

Beskidzki Karnawał, Żywieckie Gody, czyli 43. Przegląd Zespołów Kolędniczych i Obrzędowych, to kolejna z wielu imprez związanych z kulturą góralską, regionalnymi zwyczajami z regionu beskidzkiego. Pomysłowo ustrojone grupy i kolędnicy przeszli w sobotę rano ulicami Żywca na Rynek. Imprezie towarzyszyła prezentacja wyrobów sztuki ludowej, także kulinarnej, nie zabrakło wielu punktów gastronomicznych, nie zabrakło też stoisk „Wódki Regionalne” gdzie można było dla smaku, dla lepszego poczucia atmosfery góralskiego święta, w końcu co niektórzy uważali za najważniejsze – dla rozgrzewki, można było napić się naszej góralskiej Kurnwicy, Przekurnwicy, i bardziej tradycyjnych Miodonki Zbójnickiej, i Warzonki Zbójnickiej. W przyszłym roku gorąco zapraszamy ponownie na Żywieckie Gody. Polecamy!

Życzenia na Nowy 2012 Rok i Nowy Produkt – PrzeKurnwica

W dniach 9,10,11,12 luty serdecznie zapraszamy do Bukowiny Tatrzańskiej na imprezę Góralski Karnawał. Podczas imprezy w będą mogli Państwo spotkać się z nami i zakupić nasze regionalne wódeczki. Zapraszamy.

Wprowadziliśmy do oferty nowy produkt – wódkę „Przekurnwica”. To 50% biała wódka klasy Premium, sporządzona ze spirytusu neutralnego, doskonała jako dodatek do góralskiej herbaty.

16 styczeń 2012. Wreszcie mamy prawdziwą zimę! Zapraszamy w Beskidy na narty, nie zapomnijcie odwiedzić w Szczyrku Pensjonatu Gościniec Salmopolski, Szczyrk, Wiślańska 56A, warto zarezerwować tu noclegi w pokojach z widokiem na góry i panoramę Szczyrku,  tutaj też możecie spróbować i zakupić, wszystkie nasze produkty. Zapraszamy!

W Nowym 2012 roku, tak trochę z innej beczki, życzymy obecnym i przyszłym naszym miłym klientom, Wszystkiego Najlepszego!