Maj, 2012

Promocje

Regulamin promocji mobilnego stoiska sprzedaży oraz promocji kosztów wysyłki.

 

Promocja nr.1

Zamawiając mobilne stoisko sprzedaży oferujemy rabat, który ma na celu kompensatę kosztów pozyskania stoiska. W związku z tym klient zakupujący stoisko otrzyma rabat w wysokości 0.50zł od każdej zakupionej butelki. Rabat będzie obowiązywał do wyczerpania łącznego limitu zakupów 5.000 tys. butelek.

Promocja nr.2

Przy zamówieniu powyżej 100 szt. butelek zwracamy 50% kosztów wysyłki oraz udzielamy dodatkowego rabatu w wysokości 0,50 zł od każdej zamówionej butelki.

Przy zamówieniu powyżej 300 szt. butelek koszty przesyłki pokrywamy w całości.

Promocję nie łączą się .

Wódki Regionalne na Facebooku

Doczekaliśmy się prezentacji naszych Wódek Regionalnych na Facebooku. To nieoficjalny profil, ale jak widać są tam w pełni wiarygodne informacje, ciekawe zdjęcia. Zachęcamy do odwiedzenia strony Facebooka – Wódki Regionalne. Polecamy!
http://www.facebook.com/pages/W%C3%B3dki-Regionalne/430567810288492

 

Nowe Punkty Sprzedaży

Nowe punkty sprzedaży:
• Białowieża, ul.Olgi Gabiec 73, Galeria Trunków,
• Katowice, ul.Dyrekcyjna 4, NON STOP Delikatesy Spożywczo – Monopolowe,
• Oleśnica, ul.Jana Kochanowskiego 64, Alkohole Świata Winoteka,
• Radom, ul.Bulwarowa 15, Hotel Promenada,
• Radom, ul.Żeromskiego 94, Awangarda (lokal w piwnicy),
• Szczyrk, ul.Myśliwska 64, Lewiatan,
• Uniejów, ul.Jakuba Świnki, Zagroda Młynarska (Termy Uniejów),
• Wisła, ul.1 Maja, Sklep Skarbek,

Zapraszamy do nowego działu na naszej stronie PROMOCJE, chcielibyśmy w ten sposób uatrakcyjnić naszą ofertę, znajdując rozwiązania handlowe, korzystne dla obu stron.
Tym razem Promocja Kosztów wysyłki, oraz Promocja Mobilnego Stoiska Sprzedaży.

Znowu informujemy o nowych punktach sprzedaży, którymi są
• Sklep Regionalne Przysmaki Premium, przy Alei 1000 lecia PP 55, w Białymstoku,
• Sklep Doran Alkohole Regionalne, przy ul.Józefa 6/1u w Krakowie,
• Sklep KACUŚ, ul.Piłsudskiego 1, w Radomiu,
• Sklep monopolowo – przemysłowy Europejka s.c. ul.Słowackiego 210, w Radomiu,

Zapraszamy do działu GALERIA, gdzie można zobaczyć zdjęcia naszych produktów

Dostajemy sporo pytań, czy dysponujemy zdjęciami w większej rozdzielczości, przedstawiającymi nasze produkty, po jednej butelce, w grupie, z ciekawym tłem, z opisem lub bez. W formie reklamówki, folderu, prospektu, czy po prostu ciekawie wykonanego zdjęcia. Zaczynamy spełniać te prośby, zapraszamy do nowego działu GALERIA, gdzie sukcesywnie będziemy takie fotografie zamieszczać. Jednocześnie dotychczasowe zdjęcia na naszej stronie, będziemy zmieniać, na takie same w większym formacie. Jednak z racji drobnych zmian kosmetycznych, jakim w najbliższym czasie ulegają, lub dopiero ulegną opakowania, butelki, etykiety naszych produktów, będzie się to odbywać sukcesywnie. Na razie nowe zdjęcia mamy dla naszych wiodących produktów, wódki Kurnwica i Przekurnwica.

Jednocześnie prosimy naszych kontrahentów, których sklep, biuro, lokal nie został uwzględniony w zestawieniu, a którzy chcieliby się w nim znaleźć, o uzupełnienie (lub po prostu podanie tych danych) danych teleadresowych miejsca sprzedaży, czy prowadzenia działalności, i przesłanie do nas w dowolny sposób, poprzez mail, biuro@wodkiregionalne.pl lub FORMULARZ KONTAKTU.