Listopad, 2012

BRAND WÓDEK – Wódki Regionalne, jako marka

BRAND WÓDEK… Wódki Regionalne, jako marka, są przez klientów kojarzone bardzo pozytywnie… …Odpowiednio eksponując w swoim sklepie, restauracji lub innym punkcie sprzedaży, nasze produkty regionalne, i naszą wspólną markę, zapewniają Państwo sobie znaczny wzrost sprzedaży, płynących z tego dochodów, oraz pozytywnych skojarzeń klientów… Zobacz więcej…

Formularz – współpraca z Wódkami Regionalnymi

Jeśli zainteresowały Cię nasze pro- dukty, chciałbyś nawiązać współpra- cę, rozpocząć sprzedaż Wódek Regionalnych w swoim punkcie, wypełnij formularz obok.

Jeśli jesteś zainteresowany przepro- wadzeniem w Twoim Pubie, Restau- racji, Hotelu, czy innym miejscu – prezentacji Wódek Regionalnych, połączonych z ciekawym pokazem barmańskim, to wypełnij formularz obok.

Nie musisz wypełniać wszystkich pól, obligatoryjne jest tylko pole „Podaj adres e-mail”. Szybko odpiszemy, lub oddzwonimy, i ustalimy szczegóły. Takie wydarzenie, to gwarantowane polepszenie wizerunku i lepszego postrzegania przez klientów, co w prosty sposób przekłada się na wzrost dochodów płynących ze sprzedaży. Polecamy!


Chciałbym aby to się odbyło:
 Jak najszybciej
 W dowolnym terminie
 Dokładnie z datą podaną poniżej
 W przybliżeniu z datą podaną poniżej

Kliknij i wybierz datę która cię interesuje:

Podaj przybliżoną pojemność sali (ilość osób)w której przeprowadzimy pokaz:

Podaj nazwę miejscowości, w której ma być pokaz

Podaj imię i nazwisko bądź nazwę

Podaj swój nr telefonu

Podaj swój adres e-mail

Napisz coś do nas, np. opisz czego oczekujeszcaptcha przepisz kod w pole wyżej..

Reanimujemy Puby! Zaproś nas do siebie!

Barowe Rewolucje!

Jeśli Twój pub coś cienko ostatnio przędzie, kiedyś było w nim tłoczno, interesująco, niebanalnie, a teraz jakby wszystko przysiadło i spowszedniało, i chciałbyś jakoś temu zaradzić, przywrócić dawny blask i przypomnieć lata świetności, to mamy dla Ciebie gotową receptę! Zacznij podawać alkohol inny niż sąsiednie Puby, wyjątkowy, niepowtarzalny,  niepospolity. Ponadto możesz zaprosić do siebie naszą ekipę, na prezentację naszych Wódek Regionalnych i pokaz barmański w góralskim stylu. Zapierające dech w piersiach sztuczki barmańskie, żonglerka sprzętem, fruwające szklanice, zbójnickie akcesoria i w efekcie wyśmienite koktajle przygotowane w efektownym pokazie!

Reanimujemy Puby - Zaproś Wódki Regionalne do siebie!Niespotykane często, niecodzienne trunki, nasza doborowa imprezowa trójka KURnWICA, PRZE KURnWICA i STARA KURnWICA, stworzą aurę wyjątkowości, niepospolitości, nadto fakt, że oferujemy trunki regionalne, promujemy markę Beskidzki Produkt Regionalny, kojarzone jest jako coś wyjątkowego, zupełnie innego niż masówka w marketach, rozumiane przez klientów, jako coś naturalnego czyli zdrowego, za co warto zapłacić, by samemu poczuć się wyjątkowym. Odpowiednio eksponując i promując w swoim pubie, sklepie, restauracji lub innym punkcie sprzedaży, nasze produkty regionalne, zapewniają Państwo sobie znaczny wzrost sprzedaży, płynących z tego dochodów, oraz pozytywnych skojarzeń klientów.

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny: 791-92-92-62
Lub poprzez specjalny formularz na stronie.

Trójpak Kurnwic 3x100ml już w sprzedaży

TRÓJPAK KURNWIC 3x100ml już dostępny w sprzedaży! Tekturowe pudełko z okienkiem, w czarnym kolorze z białymi stylizowanymi góralsko napisami, idealne do wypróbowania smaków każdego gatunku – Kurnwica 40% – Przekurwnica 50% – Stara Kurnwica 40%.

Złota Warzonka Prezydencka w edycji na 2012 rok

Prezentujemy poniżej docelowy kształt naszego okolicznościowego produktu – Złotej Warzonki Prezydenckiej, w edycji na 2012 rok, wyprodukowanej w niewielkich, limitowanych seriach. Tutaj także, dobrze znana nasza Miodonka z nową etykietą, oraz  Śliwowica, która jest w końcowej fazie wprowadzania do wytworzenia.

Degustacje