Styczeń, 2013

Promocja Wódek Regionalnych i Degustacje w katowickim spodku na imprezie TESTOSTERON

12 stycznia 2013 Wódki Regionalne będą w Katowicach!

TESTOSTERON! – impreza dla prawdziwych mężczyzn w katowickim spodku! Nas znajdziesz pod banerem:

Wódki Regionalne poszukują degustatorów swoich nowych produktów”

Jesteś pasjonatem rajdów samochodowych, kręcą cie sporty ekstremalne, militaria, gadżety elektroniczne? Będą też piękne kobiety! Wszystko to, oraz wiele więcej będzie na Ciebie czekać w Katowicach, w sobotę 12 stycznia 2013.

Odwiedź stoisko Wódek Regionalnych, dowiedz się jak możemy pomóc Twojemu Pubowi, Restauracji czy innemu miejscu w którym podaje/sprzedaje się alkohol.

Pierwsze zadanie dla testerów! Znajdź w sklepie nasz produkt, wódkę Kurnwica!

Z paragonem i butelką odwiedź nas w Szczyrku, gdzie po okazaniu otrzymasz drugą taką samą za symboliczne 2zł!

Jeśli planujesz imprezę na więcej niż 100 osób, polecamy nasze DEGUSTACJE! Zamów, lub przyjdź do spodka, zapytać o szczegóły!

Testosteron! męska impreza - sporty ekstremalne, militaria, gadżety - Katowice 2013

13-go stycznia 2013 w sobotę, w katowickim spodku, odbędzie się impreza TESTOSTERON! Nie może w takim przypadku zabraknąć tam Wódek Regionalnych! Testosteron to niepowtarzalna impreza, reklamowana jako męski maraton, która gwarantuje uczestnikom ogromne emocje. Zapraszamy szczególnie właścicieli Pubów Klubów Restauracji, do zapoznania się na miejscu z  ofertą spółki Wódki Regionalne, specjalnie dla nich! Jakikolwiek biznes prowadzisz, jeśli masz w planie imprezę na więcej niż 100 osób, zaproś nas, a my zorganizujemy niesamowitą degustację w góralskim stylu! Polecamy!