Maj, 2013

Kurnwica wsiąka w kulturę!

„Wódki Regionalne” sponsorem filmu „Celebryci” na którego premierze wczoraj w Warszawie w kinie Wisła gościliśmy! Po premierze, pokaz dał znany radomski komik, nasz przyjaciel, finalista programu Mam Talent – Adrian Pruski, znany jako Edi  / Just Edi Show /  Na fotce widzimy go wraz z Michałem Milowiczem, i naszą Kurnwicą – co prawda tu w postaci naklejek, ale zapewniamy, toasty odbywały się prawdziwą góralską Kurnwicą!

celebryci-warszawa-sponsor-wodki-regionalne

Wódki Regionalne, na XVIII Gali Moda i Styl, Warszawa 2013

Wódki Regionalne, wchodzą na salony ;) zaczynając od uczestnictwa w pokazie mody. Na Gali Moda i Styl w Warszawie, mnóstwo znanych twarzy, co i rusz można było natknąć się na celebrytę, wspaniałe kreacje, niebanalny pokaz mody. Przedstawiający partnerów Gali, którym m.in. były Wódki Regionalne, prowadzący Jacek Rozenek, dłuższą chwilę zatrzymał się przy nas, zachęcając do przyjrzenia się Wódkom Regionalnym właśnie, choć innych partnerów po prostu krótko wymieniał. Widocznie dobrze nas zapamiętał! Wkrótce jeszcze o nas usłyszą!

gala-moda-i-styl-wodka-regionalna (7)

Zaczął się majowy weekend, wyjazdy, wczasy, pamiętajcie wtedy o nas

Weekend majowy właśnie się zaczął. Warto było zaplanować kilka dni wolnego i spędzić je w rodzinnym gronie. Tym bardziej, że wystarczyło wziąć trzy dni urlopu, by cieszyć się wiosennymi wakacjami ponad tydzień. Majówka sprzyja wyjazdom, ale ci którzy zdecydują się zostać w swoich domach nie będą narzekać na brak atrakcji. Piękna pogoda sprzyja spacerom, wyjazdom, krótkim wypadom do turystycznych sąsiednich miejscowości. Gdy będziecie w restauracji, w ogródku na świeżym powietrzu, kontemplując widoki, sprawdźcie, a jeszcze lepiej zapytajcie, czy w menu, w dziale napoje alkoholowe, są nasze trunki regionalne. Polecamy!