Październik, 2013

Alkohol na "mroczną" imprezę w klimacie horroru? Kurnwica!

Halloween to świetny pretekst do zorganizowania ciekawej imprezy, w której klimat doskonale wpisze się jako trunek, nasza Czorno Kurnwica! Tej nocy wszystko powinno być inne, w mrocznym klimacie. Nasze fryzury, makijaże i strój nie mogą być ani grzeczne, ani… ładne! Najlepiej by były tajemnicze, niepokojące, dziwne i jak najbardziej… upiorne! Podobnie rzecz się ma z z trunkami, drinkami i daniami serwowanymi w jej trakcie. Czorno Kurnwica, jako napój serwowany na Noc duchów i czarownic każdemu zapadnie w pamięć. Polecamy!

halloween5-wodki-regionalne-czorno-kurnwica

Wiśniowa Zbójnicka 40% 500ml jest już w naszej ofercie!

W ofercie Wódek Regionalnych, pojawił się właśnie nowy alkohol – Wiśniowa Zbójnicka 40% w wyjątkowej smukłej butelce 500ml. To tradycyjna wódka smakowa, o wyrazistym smaku wiśni, wzmocnionym przez alkohol, wyjątkowym aromacie, ciemnej wiśniowo-bordowej barwie, zaakcentowanej dodatkowo przez krwisto czerwoną etykietę. Tradycyjnie i stylowo!

Polecamy!

wisniowka-wodki-regionalne-alkohol

Wódki Regionalne, na Dożynkach Prezydenckich Spała 2013

W dniach 14-15 września Wódki Regionalne, jak co roku prezentowały swoje wyroby, na Dożynkach Prezydenckich Spała 2013.
Dożynki odbyły się z udziałem pary prezydenckiej Anny i Bronisława Komorowskich, którzy zawitali w Spale już po raz czwarty. Na stadionie COS rozstawiło się Miasteczko Regionów, gdzie przedstawiciele wszystkich województw serwowali regionalne przysmaki i zapraszali do wspólnej biesiady i zabawy. Rozstawiłą się tu także Aleja Twórców Ludowych, na scenie prezentowały się zespoły ludowe. Centrum Spały również tętniło życiem na scenie występowały zespoły ludowe, pod sceną prezentowały swoje wieńce wszystkie województwa Polski. Można było spróbować swojskich wyrobów, w tym nawet alkoholowych. Z okazji dożynek, spółka Wódki Regionalne, przygotowała okolicznościowy alkohol (na zdjęciach) Złotą Warzonkę Prezydencką i Starą Prezydencką, w limitowanej edycji, która ciągle jeszcze jest nie wyczerpana, warto zamówić zanim zostanie wyprzedana (następna okazja będzie dopiero za rok). Polecamy!