Luty, 2014

SAKIEWKI NA KURNWICĘ!

Trzy wersje kolorystyczne, miękki materiał, haftowana parzenica i tekst „Silny dysc z wiatrem” Rozmiarem dopasowana do butelki Starej Kurnwicy. Świetny sposób, na ciekawe zapakowanie alkoholu na prezent. Już dostępne! Polecamy!

SAKIEWKA NA KURNWICEx3

Jak niebanalnie zapakować butelkę alkoholu?

Alkohol który chcielibyśmy przekazać w formie prezentu, najlepiej jeśli jest ładnie, niebanalnie zapakowany. Wkrótce w ofercie Wódek Regionalnych, pojawią się takie opakowania, między innymi podobne do takiego jaki widzimy na zdjęciu poniżej.  Warto zajrzeć wkrótce by zapoznać się z tą ofertą. Polecamy!

pokrowiec na Stara Kurnwica

Alkohol na Walentynki? Kurnwica!

Dzień Zakochanych często oznaczany jest kolorem czerwonym i różowym, które stają się obecnie oficjalnymi kolorami tego święta. Tego dnia na każdym kroku widać czerwone serca, róże i amorki z łukami i strzałami skierowanymi w stronę zakochanych….  Alkohol z czerwoną etykietą, jest więc jak najbardziej na miejscu ;)

alkohol na walentynki

Sondaż - nazwa dla naszej nowej wódki z pieprzem

JUŻ WKRÓTCE NOWY ALKOHOL W OFERCIE WÓDEK REGIONALNYCH!
Jak zwykle, słuchamy naszych fanów, i chcemy zaproponować zabawę, polegającą na wskazaniu najlepszej nazwy z kilku proponowanych (można też zaproponować w komentarzu na facebooku własną).
Wódka z pieprzem z nutką miodu, bo taki właśnie produkt będziemy oferować, WASZYM ZDANIEM powinna nazywać się:
* Pieprzona Kurnwica  * Popieprzona Kurnwica  * Wypieprzona Kurnwica  * Opieprzona Kurnwica

Jaka nazwa najlepiej pasuje do naszej wódki z pieprzem z nutką miodu

Loading ... Loading …