Kwiecień, 2015

Expressowa Kurnwica

Expressowa Kurnwica 27%
Likier kawowy sporządzony na bazie jedynie naturalnych
składników, zawiera ekstrakt prawdziwej kawy Arabica .
Najlepiej smakuje schłodzony z dodatkiem mleka.

Już jest! Expressowa Kurnwica!

Już jest! :) Expressowa Kurnwica. Likier kawowy 27% Rewelacyjny na babskie wieczory (choć nie tylko!), ploteczki przy kawie i/lub czymś mocniejszym.. ;) Polecamy!

Zapraszamy na Targi Hubertus!

Serdecznie Zapraszamy od 24-26 kwietnia, na Międzynarodowe Targi Łowiectwa Strzelectwa i Rekreacji, w Warszawie w Hali MT Polska, przy ul.Marsa 56. Będziecie mogli tam znaleźć nasze stoisko, zachęcamy do odwiedzenia nas, by zapoznać się z nowościami, i spróbowania naszych trunków… Targi Hubertus Expo to nie tylko miejsce zakupów, ale również okazja aby spotkać się ze znajomymi i spędzić czas w koleżeńskiej myśliwskiej atmosferze. Targi są odwiedzane nie tylko przez myśliwych, ale również przez sympatyków łowiectwa i ich rodziny. Organizatorzy przygoowali cały szereg imprez towarzyszących, które na pewno zainteresują nie tylko myśliwych, ale pozwolą również ich rodzinom i znajomym na spędzenie miło czasu połączonego z edukacją w dziedzinie łowiectwa. Polecamy!

HUBERTUS2015

Wesołych Świąt!

Z okazji Świąt Wielkanocnych, chcielibyśmy złożyć życzenia wszystkim naszym sympatykom, kontrahentom, współpracownikom. Wesołych Świąt! Aby upłynęły w wesołym wiosennym nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół. Wesołego Allleluja!