Kwiecień, 2017

Koszulki Kurnwica

Od pewnego czasu są dostępny nowy wzór naszych firmowych koszulek. Do nabycia we współpracujących z nami sklepach, często dodawane jako gadżet przy większych zakupach. W przygotowaniu kolejne koszulki, niebawem zapoznamy was z projektami, prosząc o opinię, bo ta, zawsze jest dla nas ważna ;)

Przekurnwica w lodzie

Mamy chyba ostatni atak zimy tej wiosny ;) Ale przyznać trzeba, że nic tak nie pasuje do naszej PrzeKurnwicy, jak surowy, zimny, lodowy krajobraz, czyż nie ;)

Ciekawą recenzję „PrzeKurnwicy” możemy znaleźć w portalu Alkowiki.pl skąd cytujemy fragment:

„Dobrze, że producent ostrzega, że wódka może sponiewierać, bo rzeczywiście – mocno uderza do głowy, a po niej ostro się walczy z grawitacją . . .  W zależności od stopnia wytrenowania gardła, wódka może wchodzić lekko niczym soczek lub destrukcyjnie niczym woda święcona.

Początkowo w smaku daje złudzenie, że jest łagodna. Niektórzy nawet z niedowierzaniem biorą butelkę do ręki, sprawdzając, czy jest tam napisane 5% czy naprawdę o 50% („Przecież nic nie czuć!”). A potem nadchodzi… armagedon, katharsis, oświecenie, cokolwiek! To charakterystyczne uczucie i niepokój, że nagle zaczynasz się wylogowywać z rzeczywistości; nagle twoje ciało wiotczeje, a duch gdzieś ucieka..” ;)   * * * * * źródło: https://www.alkowiki.pl/wodka/przekurwica/ * * * * *

Wesołych Świąt!

Życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny i wiarą w sens życia! Naszym kontrahentom, sympatykom, osobom odwiedzającym naszą stronkę, życzenia składa cały zespół „Wódek Regionalnych” :) Wesołego Alleluja!

 

Na Wielkanocne prezenty

Jeśli szukacie pomysłu na prezent, choćby z okazji Świąt, mała podpowiedź na zdjęciu ;)